По-русски
Scotsman

  Льодогенератори Scotsman (Італія, США)

  Про компанію Scotsman Industries, Inc.
Запити надсилати на sales@scotsman.com.ua


Льодогенератори Scotsman


Льодогенератори Scotsman BarLine

BAR LINE - льодогенератори для барів, кафе, ресторанів


Серія Bar Line призначена для малих та середніх підприємств громадського харчування. Розрізняють чотири види льоду: BISTROT, CASINO, CLUB, CRIEE з різною вагою крижинок та різним призначенням. Продуктивність льодогенераторів 20-521 кг/добу.

Прайс-лист Scotsman Bar Line

Scotsman Bar Line


Льодогенератори кубикового льоду Dice Ice

Льодогенератори кубикового льоду Dice Ice


Кубіковий лід Dice - це найбільш відомий, класичний тип льоду (його ще називають "американським"). Мала площа зіткнення з рідиною забезпечує мінімальне розведення напою водою у зв'язку з таненням кубиків. Продуктивність льодогенераторів 85-884 кг/добу.

Застосовується в пабах, винних барах та нічних клубах, курортах та круїзних судах, підприємствах виїзного обслуговування.

BarLine Ice


Льодогенератори конусного льоду Gourmet Ice / Contour Ice

Льодогенератори конусного льоду Gourmet Ice / Contour Ice


Конусний лід Gourmet та Contour за рахунок більшої поверхні теплового обміну охолоджує напої швидше, ніж кубиковий лід Dice. Продуктивність льодогенераторів 10-660 кг/добу.

Застосовується в кафетеріях, підприємствах громадського харчування, ресторанах та готелях, для змішаних та газованих напоїв, презентаційних вітрин, роздрібної торгівлі, салат-барів та продуктових розкладок.

gourmet cube


Льодогенератори мікрокубикового льоду Nugget Ice / Cubelet Ice

Льодогенератори мікрокубикового льоду Nugget Ice / Cubelet Ice


Льод типу Nugget і Cubelet набагато менше кубикового та конусного льоду, найбільше поширений у фастфудах. Він швидко розчиняється та швидко охолоджує напої, тому вважається ідеальним для газування та лимонадів. Продуктивність льодогенераторів 130-600 кг/добу.

Застосовується у газованих напоях, фруктових та молочних коктейлях, алкогольних напоях для різноманітних заходів у закритих приміщеннях та на відкритому повітрі.

cubelet ice


Льодогенератори гранульованого льоду Scotsman

Льодогенератори гранульованого льоду Flake/Superflake Ice


Лід Flake застосовується для організації шведського столу з подачею страв на крижану підстилку, для зволоження та охолодження свіжих свіжих фруктів і продуктів, а також у відерця для льоду з шампанським і білим вином, що виступає.

Основне застосування льоду Superflake - це вітрини та прилавки в супермаркетах для розкладки риби, морепродуктів, м'яса, свіжих та заморожених фруктів, а також пляшок та банок з напоями.

Гранульований лід щільно обволікає продукцію та забезпечує її тривале зберігання. Гранули не мають гострих кутів і не псують продукцію, частинки льоду не злипаються між собою. Продуктивність льодогенераторів 70-2500 кг/добу.

flake ice


Льодогенератори лускатого льоду Scotsman

Льодогенератори лускатого льоду Scale Ice


Для промислового застосування. Тонкі лусочки льоду довжиною 1-3 см при температурі -6°С. до -12°C.
Продуктивність до 50 тонн/добу.

Форма підбору промислових льодогенераторів

scale ice


Додаткове обладнання Scotsman

Додаткове обладнання Scotsman

  • Бункери для льоду
  • Візки для льоду RBC
  • Диспенсери льоду та води
  • Охолоджувачі води SW
  • Подрібнювачі льоду CRUSHMAN
  • Вітрини-острів ICE BELL
Scotsman TC-180


Корисна інформація:


Розрахунок кількості льоду для прилавків та вітрин


Принцип роботи льодогенератора

Системи та технології Scotsman  


Про компанію Scotsman Industries, Inc.


Scotsman Італія Завод Scotsman

Компанія Scotsman розробляє та виробляє генератори льоду з 1950 року - та головними пріоритетами понад півстоліття залишалися інновації та надійність. Понад мільйон льодогенераторів працює не менш ніж у сотні країн світу, а випускаються вони в Італії, на заводі FRIMONT недалеко від Мілана (Pogliano Milanese), та у США, на заводі у Південній Кароліні (Fairfax).

Компанія Scotsman відома як еталон у сегменті ринку Готелі-Ресторани-Кафетерії (HoReCa), де лід є синонімом назви компанії Scotsman. Льодогенератори Scotsman є «класичними» льодогенераторами, але в даний час вони знову піднімають планку якості, дизайну та інновацій у тих деталях, які мають першорядне значення для власників та операторів у цьому сегменті ринку.

Подальші інновації отримали своє втілення у тому, що Scotsman визначає як «забезпечення льоду під рукою», максимальне наближення його виробництва до місцю використання, максимум гігієни, ергономіки та простота використання. Йдеться про диспенсери з різними варіантами виконання, про вертикальні системи транспортування льоду, про льодогенератори, адаптовані до всіляких умов розміщення. Компанія Scotsman – це адекватна відповідь на всі потреби виробництва, зберігання та широкого продажу високоякісного льоду.

Кожен без виключення льодогенератор перед випуском проходить заводські випробування. Ось чому льодогенератор Scotsman починає виробляти лід чудового якості з першого запуску.

Всі компоненти льодогенератора Scotsman проходять найсуворіші випробування. Відділ якості з кожною новою моделлю проводить ряд спеціальних випробувань у робочих умовах, щоб гарантувати стандарт вищої якості та зміцнювати репутацію торгової марки Scotsman


Scotsman льодогенератор


© 2024 https://www.scotsman.com.ua